Căutare în site

V

Nume , Prenume

Funcția

Telefon contact

 Veaceslav Rusnac

 

Preşedinte al raionului Soroca

2-26-50

2-20-58

 Svetlana Paunescu

Vicepreşedinte al raionului Soroca

2-27-50

 Boris Andonii

Vicepreşedinte al raionului Soroca

 2-20-57

 Alla Bordianu

Vicepreşedinte al raionului Soroca

 2-20-56

 Stela Zabrian 



Secretar al Consiliului raional Soroca

2-31-85


 Clavdia Belous

Șef al Secției Administrația Publică

2-24-94 

 Mihaela Bruma

Specialist superior, Secția Administrația Publică

2-37-73

 Iurie Spinei

Specialist superior, Secția Administrația Publică

2-64-92

Viorica Ohoțchii

Specialist, Serviciul Alternativă și Protecție Civilă

2-37-73

Auditor intern principal, Serviciul Audit Intern

2-31-85

 Ina Barbaroș

Specialist principal  al Secției Resurse Umane

2-20-26 

 Luiza Carauș

Șef interimar al Serviciului Resurse Umane

2-20-26

 Alina Mărîi

Șef al Serviciului de Asistență Juridică

2-37-86

 Tatiana Cebanciuc 

specialist superior al Serviciului de Asistență Juridică

2-37-86 

 Liliana Leșan 

Șef al Serviciului Financiar

2-20-20 

 Marina Berladean

contabil principal al Serviciului de deservire a clădirii administrative                                 


2-20-20

 Ion Golovatîi                        

Arhitect-șef al Serviciului Arhitectură            

2-20-76

 Andrei Jitniuc

Specialist principal al serviciului Tineret și Sport

2-20-70

 Angela Leahu

Șef  Secția Economie

2-20-88

 Galina Stăvița

Specialist principal, Secția Economie

2-20-88

Specialist superior , Secția Economie

2-23-13

 Valentina Russu 

Specialist Secția Economie

2-20-88

 Tatiana Robu

Șef al Serviciului Proiecte Investiționale

3-01-91

 Natalia Popovici

Specialist principal, Serviciul Proiecte Investiționale

2-65-76

 

Specialist , Serviciul Proiecte Investiționale

2-65-76

 Elena Mîțu

Șef al Secției Construcții, Gospodărie Comunală și Drumuri

2 -33 -29

 Vadim Popușoi

Specialist principal al Secției Construcții, Gospodărie Comunală și Drumuri

2- 30- 35

 Valerii Guriev

Specialist al Secției Construcții, Gospodărie Comunală și Drumuri

2- 30- 35

 Natalia Bevza

Specialist al Secției Construcții, Gospodărie Comunală și Drumuri

2- 30- 35

 Andriana Lupu

Secretar  al conducătorului

2-20-58

 Alina Jitniuc

 Cristina Maxian

Secretar administrativ superior

Secretar administrativ

2-23-48

2-31-68

 Alina Mîțu

Șef al Serviciul Arhivă

3-00-30

 Ludmila Cojocaru 

Arhivist, Serviciul Arhivă

2-21-03

 Ana Manea 

Arhivist, Serviciul Arhivă

2-21-03

Grigore Chiroșca

 
                   
       

Șef al Serviciului Gospodărie

      

3-04-45

Coșeru Ruslan

Șef al Serviciului Relații Funciare și Cadastru

2-35-29